• Beátka Schützová - 1.miesto na Slovensku

• 13.09.2016 22:15
        • Dňa 21.3.2016 sa v Bratislave konalo Celoštátne kolo 26. ročníka Olympiády v nemeckom jazyku . Žiačka tercie B Beátka Schützová sa umiestnila  na1.mieste v kategórií 1B. Vo svojej  kategórii je teda najlepšia na Slovensku, jej súpermi boli postupujúci súťažiaci, ktorí sa umiestnili na 1.mieste v krajských kolách za každý kraj.
        • viac
        • Basketbalistom sa darí...

• 13.09.2016 22:13
        • Našim žiakom sa v okresnom kole v basketbale darilo.

Žiačky 8-ročného gymnázia obsadili krásne 2. miesto, žiaci si vybojovali 3. miesto.

Blahoželáme !!!

• viac
        • Stretnutie s basketbalistami z družstva - ISKRA SVIT

• 13.09.2016 22:10
        • Dňa 17.3. 2016 sme na našej škole opäť privítali ďaľších úspešných športovcov.O svojich skúsenostiach s basketbalom, nám prišli porozprávať asisent trénera mužského družstva ISKRY SVIT Michal Madzin, spolu so stredným rozohrávačom Jenkinsom Brandonom z USA.
        • viac
        • Obhájili sme prvenstvo!

• 13.09.2016 22:08
        • Súťaž v riešení fyzikálnych úloh, známa aj pod názvom  DELTA, sa konala 1. marca v priestoroch Gymnázia na Ulici Dominika Tatarku. Našu školu reprezentovali Richard Rodák a Ondrej Mačičák z Kvarty B a Dávid Dražil a Marko Ilavský z Tercie A. Chlapcom  sa v priebehu 90 minút podarilo vypočítať 33 zadaných úloh a týmto výsledkom obhájili minuloročné prvenstvo.

Blahoželáme.

• viac
        • Výborné umiestnenia  v krajskom kole OLYMPIÁDY V NEMECKOM JAZYKU
        • Výborné umiestnenia v krajskom kole OLYMPIÁDY V NEMECKOM JAZYKU

• 13.09.2016 22:06
        • Žiačka našej školy Beáta Schützová sa umiestnila na 1.mieste  v krajskom kole olympiády v nemeckom jazyku  v kategórii  1B a 2.miesto  v kategórii 1C v krajskom kole obsadila tiež žiačka našej školy Lenka Hahmannová, obe z tercie B. Beátka postúpila na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční 21.marca 2016 v Bratislave. Srdečne im blahoželáme a tešíme sa z ich úspechu.

• Mgr. Viera Selepová
      • 052 / 772 16 63 - hlavná budova na Dominika Tatarku, Poprad 052/ 772 40 57 - posielanie faxu 052 / 773 05 51 - budova na Ul. mládeže, Poprad 052 / 772 10 76 - budova na Ul. mládeže, Poprad - do kabinetov po prijatí hovoru automatickým systémom stlačte klapku: zborovňa - 100 sekretariát - 101 vrátnica - 122 údržba - 402 špeciálna pedagogička - 224 rehabilitácia - 119 asistenti učiteľa - 121 vedúca jedálne - 401 zástupca 8-ročného gymnázia - 102 zástupca ZŠ - 102 zástupca bilingválnej sekcie - 103 zástupca nemeckých učiteľov - 104 kabinet ZŠ - 1. stupeň - 109 kabinet ZŠ - 2. stupeň - 135 kabinet 8-ročnej sekcie - 225,246 kabinet nemeckých učiteľov - 207 kabinet nemeckého jazyka - 216 kabinet anglického jazyka - 221 kabinet slovenského jazyka - 227 kabinet chémie a biológie - 301 kabinet fyziky - 307 kabinet telesnej výchovy - 403