• V tenise sme najlepší !!!

• 27.06.2022 18:35
        • Veľký úspech dosiahla naša sekcia osemročného gymnázia na Olympiáde mesta Poprad v tenise zmiešaných družstiev.
        • Účelové cvičenie

• 28.06.2022 13:08
        • Letná časť účelových cvičení, ktoré sa uskutočnili počas dvoch dní, 23. a 24. júna 2022, preverila vedomosti našich žiakov v oblasti  poskytovania prvej pomoci,  v dopravnej výchove a pri ochrane prírody. Praktická časť overila nielen fyzickú zdatnosť žiakov osemročného gymnázia, ale aj ich znalosti pri spoznávaní okolia mesta Poprad. Všetci toto podujatie úspešne zvládli a momenty týchto dní zachytené na fotografiách sú toho dôkazom.
        • Súťaž v prednese nemeckej poézie a prózy

• 15.06.2022 10:12
        • Dňa 8. júna 2022 sa žiačka Mária Vicianová (príma B) zúčastnila súťaže v prednese nemeckej poézie a prózy Friedricha Lama, ktorá sa koná pod záštitou Karpatskonemeckého spolku na Slovensku a obsadila krásne prvé miesto, čo znamená, že postupuje do finálneho kola, ktoré sa bude konať dňa 20. júna 2022 v Kežmarku.