• POKYNY PRE STRAVNÍKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2022/2023:

Prosíme stravníkov v ŠJ, aby doručili vyplnené a podpísané ZÁPISNÉ LÍSTKY vedúcej školskej jedálne do konca augusta 2022.  Nárok žiaka na stravu vzniká podaním záväznej prihlášky na stravu, uhradením platby za stravu spolu s režijným poplatkom a odovzdaním podpísaného zápisného lístka do schránky školy, na vrátnici alebo vedúcej ŠJ. (ZÁPISNÉ LÍSTKY NEPOSIELAJTE MAILOM)

Zápisný lístok na stravovanie si môžete stiahnuť kliknutím na nasledujúce odkazy:

zápisný lístok - 2022/2023 - PDF

zápisný lístok - 2022/2023 - WORD

pokyny pre stravníkov - ŠJ, Ul. mládeže - PDF

Platba stravného je možná len bezhotovostne, prevodom na účet!

POTREBNÉ UHRADIŤ DO 15. - 20. AUGUSTA 2022 - STRAVA ZA SEPTEMBER:

• stravník z I. stupňa ZŠ - 28,20 €  - t.j. 20 x 1,21 + 4 (režijný poplatok)
        • stravník z II. stupňa ZŠ- 30,- €  - t.j. 20 x 1,30 + 4 (režijný poplatok)
        • stravník z 8G- 30,-  €  - t.j. 20 x 1,30 + 4 (režijný poplatok)
        • stravník z BS- 32,20 €  - t.j. 20 x 1,41 + 4 (režijný poplatok)

Ďalšia mesačná platba je v rovnakých výškach. Odporúčame nastaviť trvalý príkaz od augusta 2022 do mája 2023. V správe pre prijímateľa je nutné uviesť variabilný symbol, ktorý je pridelený každému stravníkovi. Zobrazí sa Vám v aplikácii EDUPAGE v časti PLATBY.

DÁTUM PLATBY:      do 15 - 20-teho dňa, za stravu sa platí mesiac vopred

ČÍSLO ÚČTU:            SK 02 8180 0000 0070 0033 2517

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

• stravníci na prevzatie stravy použivajú čip (noví žiaci si ho vyzdvihnú pri odovzdaní zápisného lístka, resp. od triedneho učiteľa, ostatní používajú čipy z minulého školského roka)
        • stravníci majú zadanú stravu automaticky na menu A; menu B je potrebné zadať elektronicky cez EDUPAGE (netýka sa to všetkých stravníkov)
        • odhlásiť sa zo stravy je potrebné najneskôr do 13.30 hod. deň vopred elektronicky cez EDUPAGE
        • z dôvodu dodržiavania záväzných platných predpisov pre školské stravovanie (Zásady správnej výrobnej praxe HCCP a pod.) nie je možné odhlásiť stravu ráno v daný deň
        • v prvý deň choroby je možné neodhlásenú stravu odobrať do obedára od 12.00 do 13.00 hod.
        • za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná náhrada neposkytuje
        • pri hromadných školských akciách sa odhlasuje aspoň 3 dni vopred
        • vyrovnanie stravných preplatkov sa bude realizovať 1x ročne v letných mesiacoch
        • variť sa začína od 5.9.2022 (pondelok), dve jedlá sa začnú variť od 12.9.2022