• TRIEDA ROKA V ŠKOLSKOM ROKU 2018/2019

Aj v tomto školskom roku  prebiehala súťaž  TRIEDA ROKA. Žiaci základnej školy a osemročného gymnázia prostredníctvom žiackeho parlamentu prejavili záujem o túto súťaž po dobrých skúsenostiach z minulých rokov. Predbežné hodnotenie tried môžu sledovať žiaci na nástenkách umiestnených na chodbách  školy. Boduje sa čistotu triedy, výzdobu triedy, poriadok pri skrinkách, zber papiera a zápisy  v klasifikačnom hárku, ako aj  prospech v jednotlivých triedach.

8-ročné gymnázium

NovemberCelkový počet bodovNástenka/čistota triedyPoriadok pri skrinkáchZber papieraÚspechy v súťažiach
        Prima A
        Prima B
        Sekunda A
        Sekunda B
        Tercia A
        Tercia B
        Kvarta A
        Kvarta B

TRIEDA ROKA V ŠKOLSKOM ROKU 2017/2018

Tercia A - počet získaných bodov - 570 - tr. uč. Mgr. Martina Nesládeková

VÝHERCOM BLAHOŽELÁME !!!

TRIEDA ROKA V ŠKOLSKOM ROKU 2016/2017

Prima B - počet získaných bodov - 560 - tr. uč. Mgr. Eva Legátová

VÝHERCOM BLAHOŽELÁME !!!

Ostatné výsledky:

2. miesto - Kvarta A - 558 bodov, 3. miesto - Prima A - 552 bodov, 4. miesto - Sekunda B - 522 bodov, 5. miesto - Tercia A - 520 bodov, 6. miesto - Tercia B - 482 bodov, 7. miesto - Kvarta B - 406 bodov, 8. miesto - Sekunda A - 404 bodov

TRIEDA ROKA V ŠKOLSKOM ROKU 2015/2016

Prima A-  počet bodov 559 - tr. uč. Mgr. Martina Nesládeková

Osobitne sme odmenili sladkou odmenou triedu SEKUNDU B za vždy vzorne upratanú triedu  a výzdobu v triede.

TRIEDA ROKA V ŠKOLSKOM ROKU 2014/2015

Naši žiaci sa posledný deň školského roka 2014/2015 netešili iba na vysvedčenie a prázdniny, ale aj na vyhodnotenie súťaže o najlepšiu triedu roka. Najlepšou triedou na ZŠ sa stala 8.ZA s počtom bodov 490 a za 8-ročné gymnázium sa stala trieda Sekunda B s počtom bodov 608. Víťazi boli odmenení tortou, ktorá im veľmi chutila.